NaŠe služby

01. Prenájom virtuálnej reality

Prenájom VR sETU + aplikácie

Jedná sa o najčastejší scenár. Nainštalujeme kompletné vybavenie pre virtuálnu realitu a účastníci budú môcť absolvovať vybranú VR aplikáciu/ hru/ zážitok, prípadne si vybrať z predpripraveného menu.

Virtuálna realita je skutočne unikátny zážitok. Vnorenie sa do virtuálneho sveta je niečo, čo sa slovami popisuje veľmi ťažko. Ak hľadáte atrakciu s „Wau“ efektom – VR je ono 🙂.

Praktické prevedenie je zväčša také, že buď zostavíme „menu“ – cca 3 – 6 titulov s krátkym popisom, z ktorých si účastník vyberá čo by chcel absolvovať, alebo tituly striedame postupne. Tituly vyberáme tak, aby boli vysoko intuitívne a pútavé, človek sa vo virtuálnom svete rýchlo „udomácnil“, zároveň aby sme zabezpečili dostatočne rýchle striedanie sa účastníkov. Samotné menu môže byť vo Vašich firemných farbách, s Vašim logom/ odkazom.

Celé fungovanie si organizuje náš činštruktor, ako po technickej, tak aj po organizačnej stránke.

02. Skupinový VR zážitok

nemocnica hrôzy

Unikátny tímový VR zážitok. Súčasne ho môžu absolvovať až 4 účastníci. POZOR! Len pre silné nervy. Úplne voľný pohyb vo virtuálnom priestore.

Virtuálna realita je sama o sebe super, avšak náš tematický hororový zážitok “Nemocnica hrôzy” je ešte o úroveň vyššie. Žiadne káble ani teleportovanie, po priestore sa pohybujete úplne prirodzene. Navyše zážitok môžu absolvovať naraz až 4 účastníci – všetci spolu v jednom virtuálnom aj skutočnom priestore.

Nemocnica hrôzy je jedinečný VR zážitok. Môžte skúšať, skúmať, dotýkať sa, premiestňovať. Nie je to hra. Kto vojde – prehrá, … ale nezabudne :-).

Pre ešte silnejší dojem je možné tematicky upraviť aj priestor + personál.

Max. priepustnosť: 24 osôb / hodinu.

03. Tímové VR únikové hry

ESCAPE GAMES

UNIKÁTNY TÍMOVÝ VR ZÁŽITOK. SÚČASNE HO MÔŽU ABSOLVOVAŤ 2 AŽ 4 ÚČASTNÍCI, ktorí musia vyriešiť sériu zaujímavých úloh. ÚPLNE VOĽNÝ POHYB VO VIRTUÁLNOM PRIESTORE. Rôzne žánre.

Virtuálna realita je sama o sebe super, ak chete pre svojich hostí/ klientov/ partnerov niečo ešte viac – sú tu náše únikové hry. Toto zažijú iba s nami. Žiadne káble ani teleportovanie, po priestore sa pohybujete úplne prirodzene. Tímový zážitok pre 2 až 4 účastníkov – všetci spolu v jednom virtuálnom aj skutočnom priestore. Ich úlohou je v limitovanom čase vyriešiť sériu zaujímavých úloh.

K dispozícii sú rôzne témy (vesmírna, podmorská, fantastická).

Max. priepustnosť: 20 osôb / hodinu.

04. Iné

VR Scenár/ aplikácie na mieru

Ak máte svoju vlastnú predstavu, chceli by ste aplikáciu vyvinutú na mieru pre vás/ napadne vás čokolvek iné – napíšte nám.

Virtuálnej realite sa venujeme skutočne dlho, spolupracujeme s renomovanými firmami a vývojármi po celom svete.

Chceli by ste vlastnú tematickú aplikáciu/ prezentáciu – napíšte nám. Riešili sme aj vysoko špecializované aplikácie (cyklo simulátor, hokej, ….). Pri VR aplikáciách na mieru je však potrebné kalkulovať s vyšším rozpočtom a samozrejme vývoj, testovanie a odladenie zaberie svoj čas. V zásade však nie je toho veľa, čo by sa riešiť nedalo. Kontaktujte nás – spravíme pre Vás čo budeme vedieť.

REZERVUJTE SI SVOJ TERMÍN

Vyžiadajte si bezplatnú ponuku ušitú na mieru pre Vás.

alebo nÁs kontaktujte na:

vr.aapp@gmail.com / 0915 307 307